MND Cup 2026
Český pohár mládeže a žen v silniční cyklistice
Pořadatel: Ondřej Vačkář, Uprkova 16, Prostějov 796 01, www.ov-cycling.cz, tel: 777 822 527
Termín: neděle 13. 9. 2026 od 10:00 hodin
Místo konání: Obec Určice
Ředitel závodu: Ondřej Vačkář, tel: +420 777 822 527
Hlavní rozhodčí: Tomáš Kuchař, tel: +420 731 619 464
Startují: WU13, WU15, WU17, WU19, WE, U13, U15, U17, U19
Přihlášky: do 10. 9. 2026 do 12:00 přes portál: https://cycling.sportsoft.cz/registrace/
Přihláška nabývá platnosti připsáním platby startovného za přihlášené závodníky na účet zřizovatele.
V případě pozdní přihlášky bude postupováno v souladu s rozpisem MND Cup 2026.
Kancelář závodu:
12. 9. 2026 — Velodrom Prostějov, Kostelecká 49, Prostějov 796 01
13. 9. 2026 — v místě startu od 9:00 do konce závodu
Prezence závodníků: dne 12. 9. 2026 od 19:00 do 20:00 v kanceláři závodu – Velodrom Prostějov
Porada DS: 13. 9. 2026 od 8:15 – Určice, Hospoda na Hřišti
Startovné:
U13, WU13, U15, WU15 — 350,- Kč
U17, WU17, U19, WU19, WE — 500,- Kč
Radiotour:
Start A + C — CH1
Start B + D — CH2
Předpis: Závod se koná dle platných pravidel ČSC, rozpisu MND Cup 2026 a ustanovením tohoto rozpisu. V případě porušení pravidel bude uplatněna tabulka trestů ČSC.
Časy a pořadí startů
| Start | Kategorie | Čas |
|---|---|---|
| Start A | U17, WU19, WE | 10:00 |
| Start B | U13, WU13, WU15 | 10:05 |
| Start C | U19 | 12:30 |
| Start D | U15, WU17 | 12:35 |
Trasa závodu: Určice – Alojzov – Myslejovice – Otaslavice – Vincencov – Vranovice – Dětkovice – Určice
- Délka okruhu: 16,3 km
- Převýšení na 1 okruhu: 247 m
- Povrch: litý asfalt
Délka závodu
| Start | Okruhy | Délka | Poznámka |
|---|---|---|---|
| Start A | 4 okruhy | 65,2 km | |
| Start B | 2 okruhy | 32,6 km | ostrý start po cca 1,5 km |
| Start C | 6 okruhů | 97,8 km | |
| Start D | 3 okruhy | 48,9 km | ostrý start po cca 1,5 km |
Limit závodu: Pro všechny starty bude uplatňován průběžný limit v prostoru cíle. Průběžný limit je určen na 10 minut na hlavní pole daného startu.
Vyhlášení vítězů:
Start A + B — 12:00
Start D — cca 14:20
Start C — cca 15:20
Nejdříve proběhne vyhlášení daného závodu MND Cup Určice pro všechny kategorie daného závodu.
Následuje vyhlášení Celkového pořadí MND Cup 2026 pro všechny kategorie daného závodu.
Účast na pódiu:
Závod MND Cup Určice: nejlepší 3 závodníci každé kategorie
Celkové pořadí MND Cup 2026: nejlepší 3 závodníci každé kategorie
Při neúčasti na vyhlášení bude postupováno v souladu s pravidly ČSC.
Ceny: Dle rozpisu MND Cup 2026
Týmová vozidla: Do konvoje budou vpuštěna pouze řádně označená vozidla s řidičem, který je držitelem platné licence opravňující jej k řízení vozidla v konvoji závodu.
Pořadí mechanických vozidel bude určeno na poradě DS.
Každé vozidlo musí být vybaveno vlastní radiostanicí.
Green-zone: bude označena na začátku stoupání v obci Určice po konec obce Určice.
Odhazování jakéhokoli odpadu mimo tuto zónu bude trestáno dle tabulky trestů ČSC.
Feed-zone: bude označena ve stoupání v obci Určice po konec obce Určice.
Podpisové archy: Všichni závodníci jsou povinni se podepsat do podpisových archů, které budou vystaveny v prostoru startu nejméně 60 minut před startem daných kategorií.
Ukončení podpisů je vždy 10 minut před startem dané kategorie.
Šatny a sprchy: V areálu fotbalového stadionu Určice
Další ujednání:
Závod se jede dle vydaného souhlasu se zvláštním užíváním komunikace při uzávěře ve směru závodu.
Účastníci jsou povinni respektovat pokyny policie, pořadatelů a rozhodčích.
Závodníci, kteří jedou mimo konvoj mechanických vozidel, jsou povinni jezdit výhradně po pravé polovině vozovky.
Všichni účastníci se závodu účastní na vlastní nebezpečí a pořadatel neručí za škody účastníkům vzniklé, ani jimi způsobené.
GDPR: Odesláním přihlášky účastníci vyjadřují souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely evidence vztahující se k závodu a vyjadřují souhlas se zveřejněním a případném redakčním či propagačním využití audiovizuálních záznamů.
Schváleno zástupcem silniční komise dne: 26. 8. 2026, V2026/040/1
Ondřej Vačkář
Délka závodu:
| Kategorie | Okruhy | Délka | Poznámka |
|---|---|---|---|
| U17, WU19, WE | 4 okruhy | 65,2 km | |
| U13, WU13, WU15 | 2 okruhy | 32,6 km | ostrý start po cca 1,5 km |
| U19 | 6 okruhů | 97,8 km | |
| U15, WU17 | 3 okruhy | 48,9 km | ostrý start po cca 1,5 km |
Výsledky se nenačetly? Otevřít přímo na Sportsoft ↗
Registrovat se můžete pod tímto odkazem:

